Передплата під час війни: ви платите не нам, а армії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ НАШІ ПЕРЕДПЛАТНИКИ, ЧИТАЧІ, ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!


 

Незалежна група макроекономічного аналізу та прогнозування "Ukraine Economic Outlook" цього понеділка, вранці, продовжує свою роботу. Вся наша команда, всі наші близькі, наші родини, переживали з 24 по 28 лютого те ж саме, що і вся країна.

Ми вклоняємося в низькому поклоні нашим мужнім Збройним Силам та молимося за наших загиблих співвітчизників.

Ми приносимо щире вибачення перед усіма нашими передплатниками нашого щомісячного аналітичного огляду MONTHLY Economic Outlook за те, що вони не отримають 1 березня наш щомісячний апдейт прогнозу розвитку макроекономіки України до кінця року.

24 лютого в нашій країні почалася війна. Ситуація розвивається блискавично. І ми, нажаль, користуючись своїми економетричними моделями не здатні дати сьогодні відповіді на питання щодо того, яких змін та втрат вона зазнала вже та ще зазнає найближчим часом.

Однак ми доклали надмірних зусиль для того, аби продовжити, починаючи з сьогоднішнього дня, вихід нашого щотижневого аналітичного огляду WEEKLY Economic Monitor.
 

Бо вважаємо стислий та фаховий оперативний огляд того, що відбувається: на валютному ринку, світових фондових та сировинних ринках, в монетарній та бюджетній політиці, -- вкрай важливим для оперативного аналізу ситуації нашими шановними передплатниками-українськими промисловцями та підприємцями. Що докладають сьогодні надзусилля для того, щоб зберегти робочі місця, продовжувати працювати та наповнювати бюджет.

Починаючи з цього номеру ми вводимо спеціальний розділ, котрого до початку війни не було, та і не могло бути в нашому WEEKLY: «ОГЛЯД ЕКОНОМІКИ РОСІЇ», котра переживає зараз смертельне піке у зв`язку з набуттям статусу країни-агресора.

Ми переконані, що з початком війни відслідковування та аналіз основних подій в РФ набуває не меншого значення, ніж хроніка подій в українській економіці. Будемо Вам вдячні, наші шановні передплатники, за Ваші побажання щодо подальших змін структури нашого продукту під час війни.

 

І НАОСТАНОК, НАЙГОЛОВНІШЕ:

На час війни ми прийняли важливе рішення – не брати з наших нових клієнтів гроші за передплату та припинили всі наші рекламні кампанії по продажу будь-яких наших інформаційних чи аналітичних продуктів.

Передплата на WEEKLY, як і до війни, коштує 2900 грн. на місяць. Стати нашим передплатником тепер можна просто сплативши цю суму на українську армію а потім надіславши нам у Messenger на нашому сайті (знаходиться справа знизу) скрін оплати та ваш e-mail на котрий би ви хотіли отримувати WEEKLY Economic Monitor щовівторка. З цієї миті – ви не тільки донатор Збройних Сил України, а і наш шановний передплатник!

 

Від імені всього колективу Ukraine Economic Outlook

Михайло Кухар та Григорій Кукуруза

Нижче рахунки для підтримки Української Армії від Національного банку України:

 

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

Підтримуємо Українську Армію!

https://cutt.ly/0PLUWTm